Flash
Przy Molo Pawilon Handlowy - Jastarnia Witamy Państwa na naszej stronie
Lokal 1
Lokal 1 - Restauracja

Największy i najbardziej okazały lokal przeznaczony pod funkcję usługowo-gastronomiczną, np. restaurację. Sala konsumpcyjna o powierzchni 143m2 oraz zaplecze o powierzchni 131m2. Wejście do lokalu bezpośrednio od strony deptaku oraz od strony południowej. Przed lokalem obszerny zagospodarowany teren przeznaczony pod ogródek ze stolikami i parasolami. Przeszklona południowa ściana lokalu posiada możliwość pełnego otwarcia na ogródek. Część sali konsumpcyjnej została wyniesiona do góry dla udostępnienia lepszego widoku na molo i zatokę. 
Lokal w pełni wykończony z pełnym i wyposazonym zapleczem kuchennym: kuchnia, rozdzielnia kelnerska, zmywalnia, magazyny, chłodnia, przygotowalnie i szatnie z zespołem sanitarnym dla obsługi. Lokal wyposażony jest w klimatyzację oraz we wszystkie potrzebne instalacje w tym instalację alarmową, okablowanie pod audio oraz telewizję przemysłową. Układ pomieszczeń i instalacji zgodny z zasadami HACCP oraz dostępnym projektem technologii kuchni.
Klienci korzystają z węzłów sanitarnych wspólnych dla lokalu 1 i lokalu 2. Węzły te stanowią odrębną część funkcjonalną dostępną z obu lokali, stanowiącą część wspólną lokali.

DOSTĘPNY